شرکت ایساتیس فرایند ابزار از بزرگترین تأمین کنندگان و توزیع کنندگان محصولات صنعتی در حوزه ابزار دقیق و سامانه های کنترل صنعتی می باشد. این شرکت قویاً به دنبال استاندارد های کیفی در عملیات ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان و کارفرمایان محترم است. ما با نظام خدمات مشتریان منحصر به فرد خود به مشتریان جهت دریافت خدمات رضایت بخش اطمینان می دهیم. محصولات ابزار دقیق در شرکت ایساتیس فرایند ابزار توأمان با خدمات تخصصی و فنی و مهندسی برای تأمین، آموزش، نصب، کالیبراسیون و نگهداری این تجهیزات ارائه می شوند.

با توجه به راهبرد این شرکت در شناسایی مشتریان، ارتقای سطح فروش و توسعه بازار و بازاریابی، شرکت ایساتیس قادر است نسبت به ارائه قیمت های مناسب و محصولاتی مرغوب از طریق روابط قوی بین المللی، تأمین و توزیع کالاهای خاص، مهندسی شده و انحصاری اقدام نماید.کارفرمایان و مشتریان ایساتیس در بخش های مختلف صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، صنایع غذایی، سیمان، معدن، چوب و کاغذ و… همواره با تمجید از کیفیت بالای محصولات تأمین شده، تعهد و سرعت مناسب عملیات تأمین و تجهیز، ما را در ادامه این راه دلگرم می سازند. این شرکت در عملیات اجرایی بسته به نوع فعالیت، انعطاف پذیر بوده و برنامه ریزی سازمانی از بررسی درخواست ها گرفته تا تحویل محصول به مشتریان مدنظر قرار گرفته است.

چشم انداز

در جهت دستیابی به سیاستهای ارتقای کیفی خدمات، موضوعات زیر همواره مد نظر قرار می گیرند.

رویکرد ایساتیس فرایند ابزار نسبت به مشتریان و کارفرمایان:

1. تخمین نیاز واقعی مشتریان
2. تأمین محصولات به مشتریان با قید مدت زمان تحویل دقیق
3. ارائه همیشگی خدمات و محصولات با کیفیت بالا

رویکرد ایساتیس فرایند ابزار در قبال تأمین کنندگان و پیمانکاران:

1. توسعه روابط مناسب با تأمین کنندگان
2. مشاوره برای ارتباط دقیق و موثر برای دسترسی به اطلاعات
3. مشاوره برای فراهم آوردن محصولات و خدمات

شرکت ایساتیس فرایند ابزار جهت برآورده سازی خواسته های مشتریان خود در راستای ارائه خدمات و محصولات در بالاترین سطح استاندارد ها، دستیابی به کلیه اهداف کیفی خود در رأس امور قرار داده است.